Ambasada Królestwa Niderlandów w Warszawie, Poland

Aktualności

1 to 10 of 84

Szukaj

Enter a keyword to filter. For example: "jobs".

Please enter a start and end date in the following format: DD-MM-YYYY

1 Szkolenie na temat migracji zarobkowej do Holandii

W dniach 28-29 września 2016 roku Ambasada zorganizowała szkolenie pn. „ Podnoszenie świadomości w regionach - Szkolenie na temat migracji zarobkowej do Holandii”. Szkolenie w formule „train-the-trainers” poświęcone było problemom migrantów zarobkowych na holenderskim rynku pracy.

2 Kwiatowy Ogród Holenderski

Ogród Holenderski w Łazienkach Królewskich w Warszawie jest nie tylko wynikiem pozytywnych relacji pomiędzy Polską a Niderlandami, ale przede wszystkim promuje potrzebę powstawania zielonych przestrzeni w miastach.

3 Rowerowy Maj

Ambasada Królestwa Niderlandów objęła honorowym patronatem kampanię 'Rowerowy Maj' organizowaną przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie.

4 Dzień Króla 2016

28 kwietnia 2016 roku Ambasada obchodziła Dzień Narodowy, potocznie zwany Dniem Króla. W tym roku wyjątkowo przyjęcie na cześć Jego Królewskiej Mości odbyło się w Starej Oranżerii, w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Również tego dnia dokonaliśmy uroczystego otwarcia Ogrodu Holenderskiego w Łazienkach Królewskich.

5 Nowy portal dla polskich migrantów zarobkowych

Portal informacyjny wHolandii.pl to hub wiedzy dla polskich emigrantów zarobkowych. Strona zawiera najważniejsze informacje, regulacje i procedury, o których powinni wiedzieć Polacy pracując i żyjąc w Holandii.

6 Partnerski program 'Linked-by-Rail' po raz drugi

Kontynuując dotychczasowe sukcesy pierwszego, 3-letniego programu, partnerzy zrzeszeni pod wspólnym logo Linked-by-Rail, podpisali w dniu 7 grudnia 2015 stosowne porozumienie o dalszej współpracy. Podczas gdy pierwszy program miał na celu rozwój połączenia intermodalnego pomiędzy Rotterdamem a zachodnią Polską, tym razem członkowie stowarzyszenia stawiają na transport multimodalny do/z południa Polski (Śląsk).

7 Targi informacyjne dla Polaków pracujących w Holandii

W dniu 5 września 2015 w miejscowości Helden odbędą się targi informacyjne dla Polaków pracujących w Holandii. W imieniu organizatorów wydarzenia zachęcamy do udziału.

8 Wizyta Ministra Koendersa w Polsce

Holenderski Minister Spraw Zagranicznych, Bert Koenders, był gościem specjalnym corocznej Narady Ambasadorów polskich. Podczas swojego wystąpienia omówił zmiany i wyzwania czekające Unię Europejską oraz społeczność międzynarodową w najbliższym czasie.

9 Parada Równości 2015

Rekordowa ilość zagranicznych przedstawicielstw w Polsce wyraziła swoje poparcie dla tegorocznej Parady Równości. List otwarty został podpisany przez 33 Ambasadorów, w tym przez Ambasadora Królestwa Niderlandów.

10 Dzień Króla 2015

Dziękujemy za Państwa obecność na naszym corocznym przyjęciu z okazji urodzin Króla